Головна » 2016 » Квітень » 12 » Освіта Васильківщини - 2016
09:34
Освіта Васильківщини - 2016

 06 квітня 2016 року на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбудеться засідання районного методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров'я в рамках проведення педагогічної виставки «Освіта Васильківщини -2016» .

Під час виставки вчителі познайомилися з представленими колегами матеріалами та визначили кращі на їх думку. Своїми педагогічними надбаннями з колегами поділилися вчитель основ здоров'я Крушинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хряпіна З.О. та вчитель біології та хімії Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харкалюк І.В. Також вчителем біології та хімії Великовільшанського НВК  Красніковою В.В. було представлено колективну роботу членів педагогічної майстерні вчителів біології району навчально-методичний посібник «Інформаційне забезпечення – шлях до творчого зростання особистості».

В ході роботи секції члени районного методичного об’єднання обговорили актуальні питання підготовки та проведення ДПА з природничих дисциплін; підготовки учнів до ЗНО; підвели підсумки виступів учнів на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та хімії.    

  

  

  

Переглядів: 151 | Додав: ruba | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar